Hayret birşey!

Bu kadar uyarılara rağmen hala kanıyorlar. Erzurum'da kendini polis tanıtan şahsın verdiği hesaba 20 bin TL yatırdı, sonra da gerçek polisten yardım istedi.

21 Kasım 2012 - 15:38 - Güncelleme: 21 Kasım 2012 - 16:29

Erzurum’un Yakutiye ilçesi Gölbaşı semtinde bir kişi, kendisini polis olarak tanıtan bir kişi tarafından 20 Bin TL dolandırıldığını ileri sürerek şikayetçi oldu.

Edinilen bilgiye göre Yakutiye ilçesinin Gölbaşı semtinde oturan Z.H., polis merkezine başvurarak R.U. isimli şahsın kendisine ait cep telefonu ile arayarak kendisini emniyet mensubu olarak tanıttığını ve örgüte hesabından para yatırıldığını, şahısları yakalamak üzere olduklarını verecekleri hesap numarasına para yatırılması istediğini söyledi. Bu sırada eşinin de şahısların yanında olduğunu ve evde polislerin olduğu yönünde bilgi verdiğini anlatan Z.H., şahısların talep ettiği 20 bin TL’yi belirtilen banka hesabına yatırdı. Şahısların daha sonra paranın eve bırakılacağını söylemesinin üzerinden eve gelen Z.H. paranın getirilmediğini görerek durumu polise bildirdi. Polis dolandırıcıların yakalanması için çalışma başlattı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum