Erzurum'da Güvenlik Bilgilendirme Toplantısı

Adorel güvenlik ve network çözümleri bilgilendirme toplantısı Erzurum’da yapıldı.

17 Kasım 2012 - 14:35 - Güncelleme: 17 Kasım 2012 - 17:26

Adorel güvenlik ve network çözümleri bilgilendirme toplantısı Erzurum’da yapıldı.

Palandöken Kayak Merkezi’ndeki bir otelde düzenlenen toplantıda güvenlik kamera sistemleri, veri depolama çözümleri, kablosuz network çözümleri, bilgi güvenliği çözümleri, fiber kablolama çözümleri hakkında katılımcılara bilgi verildi.

Adorel güvenlik ve network çözümleri bilgilendirme toplantısına AK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yaviloğlu, Baro Başkanı Faruk Terzioğlu, Tesan Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Erdoğan, Adorel Şirket Müdürü Memduh Güngür, sektör temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Toplantının açılış bölümünde konuşan Erzurum Milletvekili Cengiz Yavillioğlu, ”Güvenlik sistemleri gelişen ve değişen dünyada yoğun bir şekilde kullanılıyor. Özellikle gelişmiş ülkeler bu güvenlik sistemine ayrı önem gösteriyor. Bizim ülkemizde de güvenlik sistemi yavaş yavaş kullanılmaya başlanıyor. Güvenlik sistemleri artık tamamen özel sektörün eline geçmiş durumda. Büyük şirketler güvenlik sistemine önem veriyorlar. Çünkü; onlar için önemli olan ilk şey güvenliktir. Dünyada sistemler değişiyor. Artık güvenlik sistemleri insan kaynaklarıyla değil teknolojiyle gerçekleştiriliyor.” dedi.

Toplantının açılış bölümünden sonra firmalar tarafından açılan stantlar davetliler tarafından gezildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum