Fotbolda Spor Lisesi Şampiyon

Liseli Genç Erkekler Futbol karşılaşmalarında Erzurum Güzel Sanatlar Spor Lisesi şampiyon oldu

16 Kasım 2012 - 17:16 - Güncelleme: 16 Kasım 2012 - 17:18

FUTBOLDA LİSELERİN ŞAMPİYONU SPOR LİSESİ
- ERZURUM GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN LİSELERARASI FUTBOL İL BİRİNCİLİĞİ’Nİ FİNALDE KAZIM KARABEKİR ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ’Nİ YENEN SPOR LİSESİ KAZANDI

Bu sezon Liselerarası Futbol maçları ile start alan Okullararası 2012-2013 sezonu sportif faaliyetlerden ilki sona erdi. Liseli Genç Erkekler Futbol karşılaşmalarında Erzurum Güzel Sanatlar Spor Lisesi şampiyon oldu. Yedi takımın il birinciliği için mücadele ettiği Liselerarası Futbol İl Birinciliği’nde final maçı aynı gruptan çıkan Erzurum Güzel Sanatlar Spor Lisesi ile Kazım Karabekir Endüstri Meslek Lisesi arasında oynandı. Normal süresi 1-1 biten ve uzatma dakikalarında da sonucu değişmeyen final maçında il birinciliğini penaltı atışları sonucu Erzurum Güzel Sanatlar Spor Lisesi kazandı. Kaleci Serkan Bayram, hem maç içinde Kazım Karabekir Endüstri Meslek Lisesi’nden Yakup’un kullandığı penaltıyı kurtardı. Hem de seri penaltı atışlarında tüm penaltıları kurtararak takımın şampiyon olmasında en büyük rolü oynadı.
Antrenörler Fatih Özbayraktar ve Ersin Dizlek’in zafere taşıdığı Erzurum Güzel Sanatlar Spor Lisesi, bu yılda şampiyon olarak üst üste dört sezon şampiyon olmanın gururunu yaşadı. Şampiyon Spor Lisesi’nin kupasını Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Bülent Tilkidöğen verdi. Turnuvada ikinci Kazım Karabekir Endüstri Meslek Lisesi, üçüncülüğü ise Yıldızkent İMKB Anadolu Lisesi kazandı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum