Ahmet Fettah Karaoğlu'nun hayalleri gerçek oldu

Ahmet Fettah Karaoğlu'nun hayalleri gerçek oldu
15 Eylül 2023 - 17:30
Erzurum'da, "Eren Tozlu" yazdığı formasıyla geldiği camide, namaz kılmak için beklediği sırada çekilen ve sosyal medyada paylaşılan fotoğrafıyla futbolcu Eren Tozlu'nun dikkatini çeken 8 yaşındaki Ahmet Fettah Karaoğlu'nun hayali gerçekleşti.

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Erzurumspor FK ve futbolcu Eren Tozlu sevgisini mavi-beyazlı formaya yansıtan Ahmet Fettah Karaoğlu'nun camide başka biri tarafından fotoğrafı çekildi. Fotoğraf, sosyal medyada "Eren Tozlu hayranı küçük Erzurumspor taraftarımız ibadette, Allah gönlüne göre versin. Kardeşimize keşke bir forma hediye etse kulüp." paylaşımıyla yayımlanırken, Eren Tozlu ve Erzurumspor FK etiketlendi.

Bu paylaşımı gören mavi-beyazlı futbolcu Eren Tozlu da sosyal medyadan "Ulaşabilirsek kardeşimize ilk oynayacağımız maçta giydiğim formayı hediye edelim" cevabıyla  hayranının sevgisine kayıtsız kalmadı.

Aileyle iletişime geçilmesinin ardından babası Yakup Karaoğlu ile kulübe davet edilen minik taraftar, burada önce deneyimli futbolcu Eren Tozlu ile bir araya geldi.

Camide giydiği formayı da yanında getiren minik Ahmet, Eren Tozlu ile buluşmanın mutluluğunu yaşarken ona olan sevgisini paylaştı.

Kulüp başkanı Ahmet Dal'ın 25 numaralı Ahmet Fettah forması hediye ettiği minik taraftara, Eren Tozlu da 10 numaralı formasını verdi. Ahmet Fettah Karaoğlu, daha sonra mavi-beyazlı futbolcuların antrenmanını izledi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum