Bu tahtayı birlikte açacağız

Erzurumspor FK Başkanı Ahmet Dal, ‘’Ya küllerimizden doğacağız ya da daha sıkıntılı günlere gireceğiz"

Bu tahtayı birlikte açacağız
03 Temmuz 2024 - 23:26
alo25 - (Burak Tuğtağ) - Erzurumspor FK’nın ‘’Küllerimizden doğuyoruz’’ kampanyasının lansmanı yapıldı.

İbrahim Erkal Kültür Merkezi salonunda yapılan lansman toplantısında, kampanyada elde edilecek kaynak sayesinde transfer tahtasının açması hedefleniyor.Lansmanda,  Erzurumspor'un yakın tarihini anlatan bir video kolajı gösterildi, Milli Takımın da Almanya’daki çeyrek final ve grup zaferlerinin görüntüleri yayınlandı. Daha sonra Erzurumspor ile ilgili 10 dakikalık bir video gösterime girdi. Özellikle merhum sanatçı İbrahim Erkal’in görüntülerinin yayınlanması salonda duygusal anlar yaşattı.

-Başkan Ahmet Dal-Kulüp Başkanı Ahmet Dal açılış konuşması yaparak kampanya ile ilgili bilgiler verdi. Elde edilecek kaynak sayesinde transfer tahtasını açmayı hedeflediklerini söyleyen Dal, ‘’Ya yeniden küllerimizden doğacağız ya da daha sıkıntılı günlere gireceğiz. Amacımız daha iyi yerlere gelmek. Yardım eden herkesin isimlerini sosyal medya hesaplarımızdan açıklayacağız. Onursal başkanımız Mehmet Sekmen’in büyük desteğini gördük, görmeye de devam edeceğiz’’ dedi.
Dal, üç aşamalı kampanyanın devamının geleceğini söyleyen Ahmet Dal, eski logoya da kavuşacağı müjdesini verdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in de konuşma yaptığı ‘’Küllerimizden doğuyoruz’’ yardım kampanyasının lansmanında Kulüp Başkanı Dal tarafından sahneye davet edilen Erzurumspor FK Teknik Direktörü Hakan Kutlu, ‘’Bu benim üçüncü sezonum olacak. Ama bu sezonda benim gönlümden şampiyonluk geçiyor’’ derken, salondan alkış aldı. Kampanyaya 100 bin lira olan özel formadan alarak destek olan Kutlu’nun yanı sıra futbolculardan Mustafa Yumlu ile Eren Tozlu da sahneye çıktı ve forma alarak desteğini gösterdi. 

-Vali ve Başkanlar ilk formaları aldılar-Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile birlikte yanyana gelen Vali Mustafa Çiftçi de kampanyaya bir forma alarak destek olduğunu açıkladı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile AK Parti İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu ve MHP İl Başkanı Yardımcısı Cihan Aksakal da birer forma ile kampanyaya katıldıklarını açıkladılar.

-Forma Tasarımı Beğenildi-
Erzurumspor FK yönetimi tarafından 100 bin lira karşılığında satılması maksadıyla tasarlanan özel forma da tanıtıldı. Ön yüzünde Atatürk, Nene Hatun ve İbrahim Erkal’in yer aldığı, arka yüzünde de tarihi mekanların siluetlerinin olduğu kahverengi tonlu forma, toplantıya katılanlara video olarak gösterildi. Formalar, tasarım olarak büyük beğeni topladı. Bu formaların satışı ile kulübe maddi kaynak temini hedefleniyor.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum