Gözlük olmayınca Cennet çeşmesi sandı, soluğu zabıtada aldı

Gazeteci mizah çizer ve yorumcusu Vedat Refayeli, suçüstü yakalandı.

Gözlük olmayınca Cennet çeşmesi sandı, soluğu zabıtada aldı
11 Ağustos 2021 - 17:51 - Güncelleme: 11 Ağustos 2021 - 18:41
alo25 - mizah/haber - Erzurum'un ünlü karikatör çizeri, usta gazeteci ve yorumcu Vedat Refayeli, objektifimize suçüstü yakalandı.
O an kendileri gözlüksüz olduğu için Aziziye Belediyesi'nde kolonya sebilini Cennet çeşmesi sanan sevgili meslektaşım, yaklaşık iki yıldır çizgileriyle gündemde tuttuğu Covid-19 virüsünü gebertmek için bir şişe doldurup araklarken, Zabıtaya yakalandı.Memur beye iki Fırfırik rüşvetle fit olan Refayeli, ancak hakkında yazılacaklardan habersizdi.Eee Zabıta memuru da, son anda maskesini takarak her ne kadar kendini affettirdiyse de;Biz de bu görseller ile, yıllardır mizah çizgileriyle milletin canını tatlı yakan sevgili Vedat'dan hayıfımızı aldık.

Derken;

Aziziye Belediye Başkanı Muhammet Cevdet Orhan'ın bu anlamlı hizmetini de bu şekilde alkışla haberleştirdik.

Belediye girişine kolonya sebili kuruldu. Pandemi döneminde vatandaşlar kolonyaları ücretsiz olarak bu sebilden doldurabilecek.

Dileyen vatandaşlar evlerinden getirecekleri, dileyenler de sebille birlikte kullanıma sunulan şişeleri kolonyayla doldurup götürebilecek.

Baykan Orhan, salgınla mücadelenin devam ettiği anımsatmasıyla, bu mücadelenin en önemli etaplarından birisinin hijyen olduğunu yinelemiş oldu.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum