Vedat Refayeli

Vedat Refayeli


Colombo Cim-bom'u hafife alıyor!

21 Aralık 2014 - 00:13


Erzurum'u Türkiye 1.ligi Erkekler Voleybol'da temsil eden tek takım olan Palandöken Belediyesi, Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Galatasaray'ı gözünde büyütmüyor.
''1.ligde takımı olan bir belediyenin başkanı olmak nasıl bir duygu?'' diye sorduğum Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, ''Son derece gurur verici bir şey. Özellikle ulusal kanallarda spor proğramlarında belediyemizin isminin geçmesi, mutlulukların en büyüğü'' dedi. Şu an 5 puan ile puan cetvelinin altında bulunan Palandöken Belediyesi Voleybol takımının kesinlikle ligde kalacağına inandığını ifade eden Fırfırik Dergisi'nin 'Colombo'su Bulutlar, ''Birinci ligdeki ilk yılımız. Zaten bu ilk yılı kazasız belasız atlatırsak ondan sonrası kolay. Ama en zoru bu ilk sene'' diye konuştu.
Türkiye Voleybol liginde en küçük bütçeye sahip takımın kendi takımları olduğunun da altını çizen Başkan, mütevazi kadrolarına rağmen bir çok anlı-şanlı takımla başedebilecek güçte olduklarını da anlattı. Orhan Bulutlar, 1,5 trilyonluk bütçeleri olduğunu, 1 trilyonun iddia gelirlerinden sağlandığını, diğerini de Adnan Polat başta olmak üzere sponsor firma ve işadamlarının desteği ile karşıladıklarını söyledi. Geçen hafta G.Antep Şahinbey takımını yenerek büyük moral kazandıklarını da ifade eden Bulutlar, ''Bu maçı Ağrı'da olduğum için izleyememiştim. Zaten bu maçı kazanmazsak maçlara da gitmeyeceğimi, izlemeyeceğimi oyunculara söylemiştim. Sağolsun onlar da beni kırmadı, bayağı iyi bir oyun sergileyerek o maçı kazanmasını bildi. İnşallah bu hava ile bu Pazar Galatasaray'ı da yeneriz. Ciidi ciddi bu deplasmandan iyi bir skorla döneceğimize inanıyorum'' ifadesini kullandı.
Kadrolarını Brezilya'dan BOB, Portekiz'den İDİ ile güçlendirdiklerini ve şu an 3 yabancı ile oynadıklarını da bildiren Orhan Bulutlar, yarın saat 16.00'da oynanacak olan G.Saray maçının NTV'den de canlı olarak yayınlanacağını sözlerine ekledi.


.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum